Wiley CPA Examination Review, Problems and Solutions (Wiley Cpa Examination Review Vol 2 Problems and Solutions) (Volume 2)Название: Wiley CPA Examination Review, Problems and Solutions (Wiley Cpa Examination Review Vol 2 Problems and Solutions) (Volume 2)
Автор: O. Ray Whittington
Издательство: Wiley
Год: 2011
Страниц: 1994

With 2011 bringing the greatest changes to the CPA exam in both form and content, Wiley CPA Exam Review 38th Edition is completely revised for the new CBT-e CPA Exam format. Containing more than 2,700 multiple-choice questions and including complete information on the new Task Based Simulations, these books provide all the information needed to pass the uniform CPA examination.

Скачать Wiley CPA Examination Review, Problems and Solutions (Wiley Cpa Examination Review Vol 2 Problems and Solutions) (Volume 2) (depositfiles)

Скачать Wiley CPA Examination Review, Problems and Solutions (Wiley Cpa Examination Review Vol 2 Problems and Solutions) (Volume 2) (letitbit)