Business English Language Practice Grammar and Vocabulary, Susan Lowe

Business English Language Practice Grammar and Vocabulary, Susan LoweНазвание: Business English Language Practice Grammar and Vocabulary
Автор: Susan Lowe
Издательство: Non Basic Stock Line
Год: 2009

Book "Business English Language Practice Grammar and Vocabulary" aims to help learners of business English to develop the vocabulary and grammar needed to participate in business effectively. The content and examples are up-to-date and very relevant to anyone working or planning to work internationally.

The book is designed for students at pre-intermediate or intermediate level of English and can be used in class or for self-study.

Скачать Business English Language Practice Grammar and Vocabulary (depositfiles)

Скачать Business English Language Practice Grammar and Vocabulary (letitbit)