Achieve IELTS 2 Set. English for International Education, Harrison L

Achieve IELTS 2 Set. English for International Education, Harrison LНазвание: Achieve IELTS 2 Set. English for International Education
Автор: Harrison L
Издательство: Marshall Cavendish ELT
Год: 2006
Формат: pdf, мр3

Achieve IELTS 2 is designed for student's preparing to take the International English Language Testing System test at postgraduate level. It takes students from IELTS 5.5 to 7.5 and was developed and tested at UK and international universities and language schools by experienced IELTS teachers and examiners.

В архив включены: Student's Book, Class Audio CDs (3): CD1 (Tracks 1-27), CD2 (Tracks 1-27) CD3 (Tracks 1-30), Teacher's Book, Workbook and audio CD for WB.

Книги из данной серии: Achieve IELTS Grammar & VocabularyAchieve IELTS PracticeAchieve IELTS Student's Book: Intermediate to Upper Intermediate.

Скачать Achieve IELTS 2 Set. English for International Education (depositfiles)

Скачать Achieve IELTS 2 Set. English for International Education (letitbit)