Cambridge English Readers Level 5: Dolphin Music, Antoinette Moses

Cambridge English Readers Level 5: Dolphin Music, Antoinette MosesНазвание: Cambridge English Readers Level 5: Dolphin Music
Автор: Antoinette Moses
Издательство: Cambridge University Press
Год: 2000

Cambridge English Readers это захватывающая серия оригинальной фантастики, специально написанная для изучающих английский язык. Градуированные на шесть уровней - от начинающих до продвинутых - истории в этой серии обеспечивают легкое и приятное чтение.

Cambridge English Readers is an exciting series of original fiction, specially written for learners of English. Graded Into six levels – from beginner to advanced - the stories in this series provide easy and enjoyable reading on a wide range of contemporary topics and themes.

Скачать Cambridge English Readers Level 5: Dolphin Music (depositfiles)

Скачать Cambridge English Readers Level 5: Dolphin Music (letitbit)